Cerrad szkoli wykonawców. Przed nami kolejna edycja Akademii Profesjonalisty

Firma Cerrad po raz kolejny została Partnerem cyklu szkoleń Akademia Profesjonalisty. Podczas wiosennej edycji, wraz z Sopro i Rubi, opowie o aranżacji tarasów i balkonów z wykorzystaniem nowoczesnych płytek gresowych i klinkierowych oraz o ich montażu.

Akademia Profesjonalisty to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych specjalistom z branży glazurniczej. Seria całodniowych spotkań, łączących wykłady teoretyczne i część warsztatową, od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fachowców, którzy w jednym miejscu mają do dyspozycji zarówno producenta nowoczesnych płytek gresowych, chemii budowlanej oraz niezbędnych narzędzi. – Podczas współorganizowanego przez nas cyklu, uczestnicy zdobędą szczegółową wiedzę z zakresu zastosowania, układania i docinania płytek dedykowanych tarasom, balkonom i strefie wokół domu – podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad. Wykorzystamy szeroki wachlarz naszych rozwiązań, dzięki czemu glazurnicy będą mogli z bliska poznać nowoczesne wzornictwo Cerrad, a tym samym sprawdzić parametry techniczne oraz wytrzymałość naszego gresu. Dzięki takim próbom, dokładnie wiedzą, jakie rozwiązania mogą bez obaw rekomendować inwestorom jako w pełni bezpieczne, funkcjonalne i estetyczne – dodaje ekspert Cerrad.

Podczas cyklu „Tarasy i Balkony”, Wykonawcy będą pracować z nowoczesnymi kolekcjami Cerrad – płytkami gresowymi o wymiarach 60×120 cm, płytkami klinkierowymi, stopnicami V-shape oraz z najnowszą kolekcją gresów o grubości 18 i 20 mm.

Zapraszamy!

Kalendarz spotkań:

12.03.2019 Białystok

20-21.03.2019 Warszawa

28.03.2019 Poznań

11.04.2019 Gdańsk

25.04.2019 Katowice

09.05.2019 Zielona Góra

16.05.2019 Biłgoraj