Bo liczy się wnętrze – wysuwane Extendo jako alternatywa do tradycyjnych półek

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Wybór szafek kuchennych nigdy nie jest prostym zadaniem. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu modułów i odpowiednim systemom wyposażenia ich wnętrz możesz osiągnąć maksimum wygody i wykorzystać całe dostępne miejsce.

Extendo czyli praktyczne półki o wszechstronnym zastosowaniu i ciekawym wyglądzie. Zastępują tradycyjne półki, wysuwane Extendo są zdecydowanie bardziej praktyczne. Zostały stworzone po to, aby zapewnić bezproblemowy dostęp i przegląd zawartości. Wystarczy, że wysuniesz półkę z szafki, aby zobaczyć wszystkie umieszczone na niej przedmioty. Taka sytuacja daje doskonały wgląd do wnętrza i niesłychanie łatwy dostęp.

Fot. mat. prasowe Peka

Nie tylko w kuchni

Półki Extendo znakomicie sprawdzają się jako wyposażenie kuchni. Można je zastosować jako wyposażenie wysokich słupków z frontem na zawiasie. Skorzystaj z nich także w szafkach nad lub pod piekarnikiem albo ekspresem – sprawdzą się znakomicie! Przy ich wykorzystaniu można funkcjonalnie zaaranżować narożne wnęki nad blatem zakryte frontem lub roletą. W szafkach podblatowych można je zastosować jako alternatywa do tradycyjnych półek lub jako dodatkowy poziom nad szufladą,

Z powodzeniem można zastosować je w garderobie, łazience, pralni czy biurze.

Indywidualne zastosowanie

Całość można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki zastosowaniu dowolnej ilości półek i rozmieszczeniu ich w dogodnych odstępach, w szafkach o różnej szerokości frontu (od 30 do 90 cm).  Zyskujesz przejrzysty widok produktów znajdujących się na półce. Maksymalne obciążenie 1 półki to 30 kg.

Półki mają pełne boki co zapobiega wypadaniu produktów. W całości wykonane są z jednego kawałka stali, a krawędzie są zaokrąglone. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu i nie ma możliwości, aby jakikolwiek bród pozostał w środku.

Cienkie ścianki półek i dodatkowe nadstawki pozwalają z pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.

Dodatkowo, dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową zapobiegającą przesuwaniu się przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek.

Zmień wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą

Do półki można zamontować mechanizm blokujący Click Stop. Jeśli chcemy zatrzymać wysuniętą półkę, bo np. stoi na nim ekspres którego używamy, półka automatycznie blokuje się przy pełnym wysunięciu. Aby ją odblokować wystarczy ponownie pociągnąć ją do przodu i wsunąć z powrotem na miejsce.   

Z półkami EXTENDO lepiej wykorzystasz dostępną przestrzeń, nawet jeśli nie masz jej zbyt wiele. Sprawią, że wszystko czego potrzebujesz, będzie zawsze w zasięgu ręki.

Peka