Black Red White poszerza ofertę o akcesoria dla dzieci

Black Red White wprowadziło do sprzedaży akcesoria dziecięce, które są nową kategorią produktową w ofercie marki. Kolorowe tekstylia oraz elementy dekoracyjne dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz online.


W odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy w jednym miejscu chcieliby zaopatrzyć się w produkty do różnych pomieszczeń w domu, w tym do pokoju dla dzieci, firma Black Red White zdecydowała się poszerzyć swój asortyment o produkty dla najmłodszych.

W ofercie dostępnej w sklepach stacjonarnych oraz online na stronie www.brw.pl znalazły się m.in. komplety pościeli w bajeczne motywy, miękkie dywany, kolorowe poduszki w kształcie chmurek i gwiazdek, wysokiej jakości koce wykonane w 50% z bawełny oraz w 50% z bambusa. Dodatkowo koce posiadają certyfikat Oeko-Tex standard 100 w klasie produktów dedykowanych niemowlętom. Rodzice będą mogli zaopatrzyć się także w namiot tipi wykonany ręcznie z wysokogatunkowej, certyfikowanej 100% bawełny. Bezpieczeństwo tego produktu potwierdza certyfikat CE.

Klientami marki Black Red White są przede wszystkim rodziny, dlatego obserwując ich potrzeby i chcąc odpowiedzieć na ich oczekiwania, zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę o dodatki i akcesoria dla dzieci. Wielu z naszych klientów poszukuje ciekawych, modnych i przede wszystkim dobrych jakościowo przedmiotów, którymi mogą udekorować pokój malucha. To nowy obszar działania Black Red White i krok do przodu w poszerzaniu naszej oferty. Mamy nadzieję, że propozycje, które przygotowaliśmy, przypadną do gustu rodzicom poszukującym pięknych i jakościowych dodatków – dodaje Joanna Chybowska-Kaczmarek, Dyrektor ds. Zarządzania Produktem w firmie Black Red White.

 

BLACK RED WHITE

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

 

Już od ponad 25 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku – wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni.

 

W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 21 spółek zależnych, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.