ALVIC zaprezentuje na SICAM przedpremierowo swoje nowości na rok 2023

Innowacyjne technologie i kolekcje do tworzenia optymistycznych i zrównoważonych przestrzeni

Firma, specjalizująca się w produkcji paneli i komponentów meblowych, po raz pierwszy wprowadzi pięć nowych kolekcji, które wyznaczą trend na 2023 rok i które są przeznaczone do gry „mix and match” o nieskończonych możliwościach.

Nowe projekty i wykończenia, dzięki którym ALVIC ma na celu rozbudzenie kreatywności, naturalne tekstury, które przekazują emocje i zaskakujące wykończenia, które stanowią niemal nieskończone kombinacje w technologiach Luxe, Zénit i Syncron.

ALVIC po raz kolejny weźmie udział w SICAM, wystawie komponentów, półproduktów i akcesoriów dla przemysłu meblarskiego, które odbędą się w Pordenone (Włochy) w dniach 18-21 października. To jedne z najważniejszych targów branżowych, na których firma nie mogło zabraknąć ze względu na zaangażowanie w innowacyjność i wsparcie promocji branży.

Firma, lider w produkcji paneli i komponentów do mebli i dekoracji, na swoim stoisku A34/B35 w hali 1 zaprezentuje swoje nowe produkty, wzory i wykończenia. W tym sensie ALVIC zaprezentuje przed premierą swoje premiery, pięć nowych kolekcji starannie stworzonych przez zespół ds. innowacji, z projektami, które wyznaczą trendy w dekoracji i będą miały na celu rozbudzenie kreatywności oraz stworzenie energicznego i zrównoważonego otoczenia.

Nowe kolory i wzory, naturalne tekstury, które przekazują emocje i zaskakujące wykończenia, które stanowią niemal nieskończone kombinacje w technologiach Luxe -wysoki połysk-, Zénit -supermatt- i Syncron -teksturowana-. „W 2023 roku, bardziej niż kiedykolwiek, chcemy stworzyć bardziej optymistyczne, kolorowe i zrównoważone przestrzenie, w których linie nabierają siły i nadają pomieszczeniu dynamizmu. Pastelowe odcienie wyznaczają trendy i łączą się z różnymi wzorami kamieni, które pozwalają nam na ponowne łączenie z zewnętrzem i naturą”, wyjaśnia firma. Propozycje mające na celu zapewnienie równowagi i energii, które zachęcają do tworzenia nowych modeli siedlisk i optymistycznego życia w tej nowej erze, w której domy i przestrzenie pokazują swoją najbardziej kreatywną wersję.

Prawie sześćdziesiąt projektów, które mają zaskoczyć i pobudzić wyobraźnię projektantów i producentów z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Nowe propozycje w technologiach Luxe, Zénit i Syncron, które po raz pierwszy można zobaczyć na SICAM.

O ALVIC

ALVIC to pionierska, wiodąca, globalna firma, specjalizująca się w powierzchniach i komponentach wyposażenia wnętrz domowych i biurowych; mocno przyczyniając się do tworzenia wyjątkowych przestrzeni. ALVIC to wysokiej jakości, solidne rozwiązanie, dostosowane do najnowszych trendów projektowych, służące branży meblarskiej, architektom i projektantom wnętrz, ekspertom kontraktowym i wyspecjalizowanym sprzedawcom. ALVIC posiada autorską technologię najnowocześniejszych paneli, oklein, laminatów, okleinowania, lakierowania, emaliowania i montażu, które zapewniają najlepszą wydajność. Firma jest w ciągłym procesie innowacji; i priorytetowo traktuje zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju i obiegu drewna oraz całego procesu.