Absolutnie wyjątkowa biel od TechniStone®

Biel jest niezwykle uniwersalnym i odświeżającym kolorem. Jako element wystroju wnętrz używana jest by rozjaśnić pomieszczenie i optycznie je powiększyć. Ponadto, idealnie komponuje się z każdym kolorem i stylem. Konglomerat kwarcytowy Absolute White z kolekcji Crystal marki TechniStone® to propozycja nawet dla najbardziej wyszukanego wnętrza.

 

Drewno i kamień – duet idealny

Biały kamień i drewno bezbłędne połączenie. Biały blat z konglomeratu kwarcytowego Absolute White świetnie pasuje do klasycznego stylu w połączeniu z różnymi typami drewna. Biel rozjaśnia i tworzy niepowtarzalną kompozycję w połączeniu zarówno z jasnym jak i ciemnym drewnem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń.

Fot. TechniStone Absolute White

Biel w stylu minimalistycznym

Kolejną ciekawą propozycją od TechniStone® jest kolor Dzięki swojej uniwersalności, Absolute White jest jedną z popularniejszych projektów wybieranych przez klientów TechniStone®. Delikatna, klasyczna biel Absolute White świetnie komponuje się też z odcieniami szarości i czerni – będąc ciekawym pomysłem na nowoczesne, minimalistyczne wnętrze. Czarno-białe dodatki w połączeniu z elementami żywszych kolorów dodatkowo dodadzą charakteru pomieszczeniu, dając ciekawy efekt.

Fot. TechniStone Absolute White

 

Niezwykłe właściwości

Konglomerat kwarcytowy Absolute White, dzięki swoim właściwościom można także wykorzystać do budowy zlewozmywaka kuchennego czy umywalki łazienkowej. Dzięki temu, możliwe jest zintegrowanie z blatem i wtopienie zlewozmywaku w strukturę zabudowy kuchennej, co daje znakomity efekt. Ponadto, dzięki plastyczności materiału, możemy stworzyć kształty blatu i zlewozmywaków w dowolnych kształach, dostosowanych do potrzeb klienta.

Fot. TechniStone Absolute White

Informacje o firmie:

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.