Stoisko Cersanit i Opoczno wyróżnione za najlepszy design na 4 Design Days

4 Design Days to bez wątpienia największe w tej części Europy wydarzenie branży nieruchomości, architektury i designu. Nic dziwnego, że tegoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Podczas czterodniowego eventu entuzjaści pięknych wnętrz i nowoczesnego wzornictwa mieli okazję poznać nadchodzące trendy oraz posłuchać dyskusji światowej sławy ekspertów. Na wydarzeniu nie zabrakło również marki Cersanit, która na swoim stoisku, wyróżnionym za najlepszy design, zaprezentowała najnowsze kolekcje mebli i ceramiki łazienkowej – CREA oraz MODUO. 

 

13 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, 300 wystawców, 9 tys. gości biznesowych, 25 tys. odwiedzających i cztery dni wypełnione pomysłami inspirującymi do tworzenia wnętrz o wyjątkowym charakterze. Podczas 4 Design Days 2019 nie zabrakło zarówno debat, spotkań z ekspertami, wystaw skierowanych do szerokiego grona obecnych na wydarzeniu profesjonalistów, jak i wszystkich osób, które właśnie tutaj szukały odpowiedzi na pytanie – jakie trendy panują dziś w świecie designu? Swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami służyli nie tylko architekci i projektanci wnętrz, ale także specjaliści Cersanit. Potwierdzeniem wysokich kompetencji ekspertów marki z zakresu designu było nagrodzenie ich stoiska wystawienniczego nagrodą Exhibitor Design Awards 2019.


Najnowsze kolekcje na wyjątkowym stoisku

Na nieszablonowym stoisku Cersanit, które formą przypominało dom, odwiedzający mogli zobaczyć najnowsze propozycje dostępne w portfolio marki. Inspirowane najnowszymi trendami zestawy mebli oraz ceramiki łazienkowej z serii CREA oraz MODUO przyciągały uwagę fanów funkcjonalnych i niebanalnie zaprojektowanych wnętrz. Uczestnicy wydarzenia nie kryli zainteresowania wieloelementowymi, utrzymanymi w minimalistycznej formie i najmodniejszej, uniwersalnej kolorystyce kolekcjami, tworzącymi ponadczasową bazę do urządzenia wygodnej i harmonijnie wyglądającej łazienki. Odwiedzający pawilon mogli sami przekonać się, jak szerokie możliwości aranżacyjne dają obie serie, pozwalając tym samym na stworzenie łazienki w dowolnym stylu i w każdym rozmiarze – idealnie dopasowanej do zróżnicowanych potrzeb jej użytkowników.

Łazienkowe inspiracje dla każdego stylu

Łazienka to przede wszystkim miejsce codziennej pielęgnacji, w którym spędzamy dużą część naszego dnia, dlatego powinno być urządzone nie tylko zgodnie z naszym gustem, lecz także w sposób gwarantujący komfort użytkowania. To właśnie funkcjonalizm połączony z najnowszymi trendami wnętrzarskimi stał się inspiracją do stworzenia dwóch najnowszych kolekcji marki Cersanit.

Seria CREA okazała się odpowiedzią dla poszukujących do swojej łazienki ponadczasowych rozwiązań, pozwalających jednocześnie na kreatywną zabawę barwą, fakturą i formą. Na jednej ze ścian pawilonu zwiedzający mogli zobaczyć dostępne w kolekcji designerskie umywalki o geometrycznym kształcie. Zawieszone w nietypowy sposób przywodziły na myśl awangardową dekorację i zachęcały do spojrzenia na projektowanie wnętrz z nowej, świeżej perspektywy. Dla klientów marki najbardziej zaskakujące okazała się jednak niemal nieskończona liczba połączeń aranżacyjnych dostępnych w ramach kolekcji CREA. Spójne linie i delikatne, cienkościenne formy ceramiki przypadły do gustu fanom minimalistycznych łazienek, ale przyciągały uwagę także tych, którzy odnaleźli w nich doskonałe tło, pozwalające wybrzmieć bardziej zdecydowanym elementom wnętrza – odważnym kolorom, oryginalnym dodatkom czy wzorzystym kaflom.

Kolekcję MODUO wyróżniła z kolei, tak pożądana w tym sezonie, modułowość mebli umożliwiająca samodzielne tworzenie lekkich optycznie i wielofunkcyjnych segmentów. Pojemne słupki, wiszące szafki lustrzane, otwarte moduły czy szafki podumywalkowe okazały się elementami, które mogą być dowolnie łączone, tworząc kompozycje dokładnie odpowiadające potrzebom ich użytkowników. Zwiedzający stoisko mogli także sprawdzić sprytne sposoby przechowywania zastosowane w kolekcji MODUO, umożliwiające maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Podczas wydarzenia doceniono także szeroką gamę rozmiarów poszczególnych części serii, świetnie sprawdzających się przez to w łazienkowych metrażach XS i z pozoru trudnych do urządzenia wnętrzach.


Podczas trwającego cztery dni 4 Design Days do dyspozycji odwiedzających byli także doradcy Cersanit, którzy odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące produktów marki oraz dzielili się wiedzą na temat projektowania oraz urządzania funkcjonalnych i stylowych łazienek.

 

 

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu
i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.