Gala Collezione na Warsaw Home & Contract 2021

Po dwuletniej przerwie do Nadarzyna powracają targi meblowe i wnętrzarskie Warsaw Home&Contract. Wydarzenie cieszy się ogromnym powodzeniem, gromadząc z roku na rok coraz więcej producentów, architektów i entuzjastów dobrego wzornictwa, poszukujących  inspiracji do swoich domów. Wśród pięciuset wystawców nie zabraknie dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy Fabryka Mebli Gala Collezione, która zaprezentuje najnowsze kolekcje mebli wypoczynkowych marek Gala Collezione oraz Sweet Sit.

W dniach 27-30 października 2021, w przestrzeni Warsaw Home & Contract spotkają się producenci, dystrybutorzy, architekci, projektanci, przedstawiciele branży wnętrzarskiej, a także pasjonaci designu. Swój udział potwierdziło do tej pory blisko 30 tysięcy odwiedzających. Na stoisku Gala Collezione, zaprojektowanym przez cenioną architekt wnętrz Alinę Badorę, będzie można porozmawiać z opiekunem architekta oraz zespołem Gala Collezione nie tylko o funkcjach czy dostępnych kolorach tkanin i skór, ale także możliwościach współpracy marektingowej. Opiekun architekta, Justyna Roźniakowska, będzie dostępna na stoisku przez wszystkie dni targowe.

Premiera nowych kolekcji Gala Collezione i Sweet Sit

Niekwestionowanymi gwiazdami stoiska będą z pewnością często wykorzystywane przez projektantów wnętrz, znane i lubiane modele sof, narożników, zestawów modułowych, ale także premierowe, nowe kolekcje marki Gala Collezione. Modele Loggia, Look, Idylla, Nicea, Milan, czy Polly przeniosą odwiedzających Warsaw Home do krainy komfortu, gdzie wygoda, rodzinne spędzanie czasu i przyjazne rozwiązania funkcjonalne wprowadzają w stan absolutnego relaksu.

Marka Sweet Sit zaprezentuje z kolei charakterystyczny dla siebie uniwersalny design. Kompaktowe wymiary i nowoczesne bryły najnowszych kolekcji  Golf, Ala, Daytona, Cosimo czy Muto zaprojektowano tak, by współgrały z każdym wnętrzem. Na Warsaw Home zobaczymy m.in. modne propozycje z wysokimi metalowymi nóżkami, luźnymi oparciami i poduszkami różnego rodzaju w standardzie. Marka, znana z produkcji sof i narożników do dziennego i nocnego wypoczynku, przedstawi  także nowe rozwiązanie w postaci funkcji spania „połącz i śpij”  w kolekcji Cosimo. O funkcjonalność zadbano również w odniesieniu do mniejszych mebli. Na Warsaw Home zadebiutuje kolekcja Ala z fotelem wyposażonym w skrzynię do przechowywania.

Kalendarium wydarzeń:

W piątek 29 października, w godz. 12:00-17:00 odbędzie się spotkanie z autorką koncepcji stoiska – Aliną Badorą, która opowie młodym projektantom o pracy architekta. Na spotkanie przeznaczone dla profesjonalistów, zajmujących się na co dzień projektowaniem wnętrz, można umówić się poprzez e-mail justyna.rozniakowska@galameble.com.

W sobotę, 30 października goście odwiedzający ekspozycję Gala Collezione będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad stylistki wnętrz –  Kamili Jakubowskiej-Szmyd.

Również 30 października o godz. 12:00 na stoisku Markslojd odbędzie się finał konkursu Gala Collezione i Markslojd Polska „DOBRZEURZADZONE.ART”, połączony z wręczeniem nagród.

Stoisko Gala Collezione znajduje się w Hali F3.103.

Partnerami stoiska są Ewood, UnoDesign, Jody Lo, Atelier Wall Print&Decoration oraz Markslojd Polska.

www.GalaMeble.com